RM-SYSTÉM»Výsledky»Historie obchodování»Souhrnné statistiky

Souhrnné statistiky

-

* - položka "Čas" se zohledňuje pouze v případě, že nejsou vyplněna políčka pro vlastní čas.

CelkemObjem v tis.ksObjem v tis.CZK
23.05.2024 - 23.05.202433,2515 880,27
EmiseKurz počátek obdobíMinimumMaximumKurz konec obdobíZměna v %Objem v tis.ksObjem v tis.CZK
ALPHABET4 114,004 114,004 114,004 114,000,000,000,00
APPLE, INC.4 144,004 144,004 144,004 144,000,000,000,00
BEZVAVLASY690,00690,00690,00690,000,000,000,00
COLT CZ GROUP SE684,00665,00684,00665,00-2,781,23827,97
CPI FIM14,5014,4014,5014,40-0,690,344,95
ČEZ, A.S.930,50929,00939,50936,00+0,595,415 070,51
DEUTSCHE BANK AG386,00386,00386,00386,000,000,000,00
DEUTSCHE TELEKOM AG553,30543,60553,30543,60-1,750,1054,36
EMAN69,0069,0069,0069,000,000,042,83
ERSTE GROUP BANK AG1 168,001 160,001 168,001 167,00-0,093,454 021,34
EXXON MOBIL CORP.2 790,002 790,002 790,002 790,000,000,000,00
FIXED.ZONE158,00158,00158,00158,000,000,000,00
GEN DIGITAL551,00551,00551,00551,000,000,000,00
GEVORKYAN256,00256,00256,00256,000,000,000,00
INTEL CORPORATION745,00737,00745,00740,00-0,670,31226,53
KARO LEATHER159,00158,00160,00160,00+0,630,5587,06
KOFOLA ČS286,00284,00286,00285,00-0,350,41116,76
KOMERČNÍ BANKA782,00775,00784,00780,00-0,262,321 803,77
MCDONALDS CORP6 100,006 100,006 106,006 106,00+0,100,03170,97
MERCEDES-BENZ GROUP1 750,001 712,001 750,001 712,00-2,170,0229,10
META PLATFORMS10 802,0010 802,0010 802,0010 802,000,000,000,00
MICROSOFT CORP9 662,009 662,009 800,009 700,00+0,390,04425,94
MMCITÉ320,00320,00320,00320,000,000,000,00
MONETA MONEY BANK98,1097,0098,5098,00-0,1018,181 784,52
M&T 199730 000,0030 000,0030 000,0030 000,000,000,000,00
NOKIA CORPORATION87,0087,0088,0088,00+1,150,6052,78
PHILIP MORRIS ČR14 960,0014 900,0015 040,0015 040,00+0,530,081 124,80
PILULKA LÉKÁRNY175,50175,50178,50178,50+1,710,0610,71
PRABOS PLUS240,00240,00240,00240,000,000,000,00
VIG775,00768,00775,00769,00-0,770,0965,37
VOLKSWAGEN AG ST.3 414,003 414,003 428,003 428,00+0,410,000,00