RM-SYSTÉM»Výsledky»Historie obchodování»Souhrnné statistiky

Souhrnné statistiky

-

* - položka "Čas" se zohledňuje pouze v případě, že nejsou vyplněna políčka pro vlastní čas.

CelkemObjem v tis.ksObjem v tis.CZK
03.03.2024 - 03.03.20240,000,00
EmiseKurz počátek obdobíMinimumMaximumKurz konec obdobíZměna v %Objem v tis.ksObjem v tis.CZK
ALPHABET3 400,003 400,003 400,003 400,000,000,000,00
APPLE, INC.4 180,004 180,004 180,004 180,000,000,000,00
BEZVAVLASY735,00735,00735,00735,000,000,000,00
COLT CZ GROUP SE616,00612,00616,00616,000,000,000,00
CPI FIM14,9014,9015,2014,900,000,000,00
ČEZ, A.S.807,00804,00816,50807,000,000,000,00
DEUTSCHE BANK AG313,00312,00313,00313,000,000,000,00
DEUTSCHE TELEKOM AG552,90552,90552,90552,900,000,000,00
EMAN68,0068,0069,0068,000,000,000,00
ERSTE GROUP BANK AG946,00936,00956,70946,000,000,000,00
EXXON MOBIL CORP.2 397,002 397,002 437,502 437,50+1,690,000,00
FIXED.ZONE169,00169,00169,00169,000,000,000,00
GEN DIGITAL500,00500,00500,00500,000,000,000,00
GEVORKYAN272,00272,00272,00272,000,000,000,00
INTEL CORPORATION999,00999,00999,00999,000,000,000,00
KARO LEATHER167,00167,00167,00167,000,000,000,00
KOFOLA ČS273,00273,00273,00273,000,000,000,00
KOMERČNÍ BANKA814,50814,50814,50814,500,000,000,00
MCDONALDS CORP6 832,006 832,006 832,006 832,000,000,000,00
MERCEDES-BENZ GROUP1 750,001 750,001 750,001 750,000,000,000,00
META PLATFORMS11 756,0011 402,0011 756,0011 756,000,000,000,00
MICROSOFT CORP9 516,009 516,009 516,009 516,000,000,000,00
MMCITÉ240,00240,00240,00240,000,000,000,00
MONETA MONEY BANK102,80101,60102,80102,800,000,000,00
M&T 199730 800,0030 800,0030 800,0030 800,000,000,000,00
NOKIA CORPORATION82,0082,0082,0082,000,000,000,00
PHILIP MORRIS ČR15 660,0015 600,0015 700,0015 660,000,000,000,00
PILULKA LÉKÁRNY239,00238,00239,00239,000,000,000,00
PRABOS PLUS224,00224,00224,00224,000,000,000,00
VIG675,00675,00676,50675,000,000,000,00
VOLKSWAGEN AG ST.3 639,003 638,003 639,003 638,00-0,030,000,00