RM-SYSTÉM»Výsledky»Historie obchodování»Souhrnné statistiky

Souhrnné statistiky

-

* - položka "Čas" se zohledňuje pouze v případě, že nejsou vyplněna políčka pro vlastní čas.

CelkemObjem v tis.ksObjem v tis.CZK
23.06.2024 - 23.06.20240,000,00
EmiseKurz počátek obdobíMinimumMaximumKurz konec obdobíZměna v %Objem v tis.ksObjem v tis.CZK
ALPHABET4 100,004 100,004 100,004 100,000,000,000,00
APPLE, INC.4 889,004 889,004 914,004 889,000,000,000,00
BEZVAVLASY700,00700,00700,00700,000,000,000,00
COLT CZ GROUP SE680,00680,00680,00680,000,000,000,00
CPI FIM14,3014,3014,6014,300,000,000,00
ČEZ, A.S.939,00939,00945,00939,000,000,000,00
DEUTSCHE BANK AG364,90364,90364,90364,900,000,000,00
DEUTSCHE TELEKOM AG568,90568,90568,90568,900,000,000,00
EMAN75,0075,0075,0075,000,000,000,00
ERSTE GROUP BANK AG1 083,501 077,001 100,001 083,500,000,000,00
EXXON MOBIL CORP.2 620,002 620,002 620,002 620,000,000,000,00
FIXED.ZONE154,00154,00154,00154,000,000,000,00
GEN DIGITAL556,00556,00556,00556,000,000,000,00
GEVORKYAN256,00256,00256,00256,000,000,000,00
INTEL CORPORATION745,50745,50745,50745,500,000,000,00
KARO LEATHER168,00168,00168,00168,000,000,000,00
KOFOLA ČS300,00300,00301,00300,000,000,000,00
KOMERČNÍ BANKA777,00777,00777,00777,000,000,000,00
MCDONALDS CORP5 832,005 832,005 832,005 832,000,000,000,00
MERCEDES-BENZ GROUP1 670,001 670,001 670,001 670,000,000,000,00
META PLATFORMS11 520,0011 050,0011 520,0011 050,00-4,080,000,00
MICROSOFT CORP10 278,0010 278,0010 400,0010 278,000,000,000,00
MMCITÉ328,00328,00328,00328,000,000,000,00
MONETA MONEY BANK99,0098,4099,0099,000,000,000,00
M&T 199731 600,0031 600,0031 600,0031 600,000,000,000,00
NOKIA CORPORATION86,2086,2086,2086,200,000,000,00
PHILIP MORRIS ČR15 460,0015 420,0015 480,0015 460,000,000,000,00
PILULKA LÉKÁRNY138,50132,50138,50138,500,000,000,00
PRABOS PLUS250,00250,00250,00250,000,000,000,00
VIG714,00714,00714,00714,000,000,000,00
VOLKSWAGEN AG ST.3 060,003 060,003 080,003 060,000,000,000,00