RM-SYSTÉM»Události»PEGAS NONWOVENS získal prestižní ocenění od společnosti Procter & Gamble

PEGAS NONWOVENS získal prestižní ocenění od společnosti Procter & Gamble

07.11.2011 14:37
LUCEMBURK/ZNOJMO, 2. listopadu 2011 – Společnost PEGAS NONWOVENS (dále jen "PEGAS" nebo "Společnost") získala prestižní ocenění "Obchodní partner roku" od společnosti Procter & Gamble Co. (NYSE: PG), největšího výrobce a prodejce spotřebního zboží na světě.

Toto ocenění, které získalo 12 nejlepších dodavatelů z celkového počtu 75 000 z celého světa, navazuje na cenu „Dodavatel roku", jenž Společnost obdržela v minulém roce. Zároveň bylo Společnosti uděleno již čtvrtý rok v řadě ocenění "Excellence Award" pro dodavatele dlouhodobě poskytující služby na nejvyšší úrovni.

„Se společností Procter & Gamble máme dlouhodobě vynikající obchodní vztahy. Ocenění, která od této respektované mezinárodní společnosti v posledních letech dostáváme nám dělají velkou radost a jsme na ně náležitě hrdi. Mimořádný úspěch tohoto roku, kdy se nám podařilo obhájit ocenění "Obchodní partner roku", přijímáme s ještě větší pokorou než minulý rok a vnímáme jej zejména jako závazek do dalšího úsilí o zlepšování kvality našich služeb. Věříme, že i v budoucnu budeme nadstandardně plnit vysoká očekávání našich zákazníků," řekl František Řezáč, generální ředitel společnosti PEGAS NONWOVENS s.r.o. a člen představenstva PEGAS NONWOVENS SA.

Zdroj: PEGAS NONWOVENS SA


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.

Další zprávy