RM-SYSTÉM»Události»WOOD & Company navýšil podíl ve společnosti PEGAS NONWOVENS SA na více než 10%

WOOD & Company navýšil podíl ve společnosti PEGAS NONWOVENS SA na více než 10%

10.10.2011 11:54
LUCEMBURK/ZNOJMO, 7. října 2011 – Společnost PEGAS NONWOVENS SA (dále jen "PEGAS" nebo "Společnost") oznamuje, že dne 6. října 2011 obdržela informaci od svého významného akcionáře WOOD & Company Funds o navýšení podílu ve Společnosti nad 10%.

Ke dni 4. října 2011 držel WOOD & Company Funds 974 491 akcií společnosti PEGAS NONWOVENS SA, což představuje 10,56% podíl na základním kapitálu a hlasovacích právech Společnosti.

„Ve společnosti PEGAS držíme více jak 5% podíl od srpna 2009. Za tuto dobu jsme se přesvědčili, že se jedná o významného a etablovaného hráče na světovém trhu netkaných textilií. Jsme přesvědčeni, že se bude Společnosti i nadále dařit a že se nám tato investice dobře zhodnotí," uvedl Jan Sýkora, předseda představenstva společnosti WOOD & Company.

„Jsme potěšeni důvěrou našeho dlouhodobého akcionáře, kterou nám prostřednictvím zvýšení svého podílu vyjádřil. Společnost WOOD & Company je v současnosti největším akcionářem Společnosti a věříme, že jakožto investor s dlouhodobým investičním horizontem přispěje ke stabilitě a rozvoji firmy," sdělil František Řezáč, generální ředitel společnosti PEGAS NONWOVENS s.r.o., a člen představenstva PEGAS NONWOVENS SA.

Přiložený dokument ke stažení


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.

Další zprávy