RM-SYSTÉM»Události»AAA AUTO otevírá po čtyřleté pauze první novou pobočku v Opavě

AAA AUTO otevírá po čtyřleté pauze první novou pobočku v Opavě

26.09.2011 14:52
Skupina AAA AUTO dnes oficiálně otevírá v Opavě novou, a to již v pořadí osmnáctou pobočku v České republice. Společnost tímto krokem reaguje na stále rostoucí poptávku po ojetých vozech na severní Moravě.

„Otevření nové pobočky v Opavě je součástí našeho dlouhodobého plánu. Chtěli jsme rozšířit nabídku našich služeb na severní Moravě, kde je o prodej ojetých vozů stále větší zájem a my v tomto regionu vidíme velký potenciál. Je to region, kde máme tradičně po Praze a středních Čechách nejsilnější prodeje," říká Daniel Harant, ředitel prodeje AAA AUTO. V Opavě najdou zákazníci autocentrum v ulici Krnovská, na výpadovce směrem na Krnov a polské hranice. Opavská pobočka společnosti AAA AUTO má otevřeno každý den, včetně víkendu, od 9 do 20 hodin.

Opavská pobočka nabízí standardní spektrum služeb autocentra AAA AUTO. Zákazníci mají možnost si vybrat z nabídky až 5 000 kvalitních a prověřených automobilů. Pokud se zákazník pro koupi vozu rozhodne, může na místě jednoduše a rychle vyřídit také záležitosti týkající se financování, včetně splátkového prodeje či leasingu. „Konkrétně v Opavě plánujeme nabídku 100 až 150 vozidel všech značek a kategorií. A pokud si na našich webových stránkách vybere zákazník vůz, nemusí se ohlížet, na jaké pobočce se právě nachází. Vybraný automobil totiž bezplatně převezeme do té pobočky, kterou zákazník potřebuje," upřesňuje Daniel Harant.

„V závislosti na zvyšující se poptávce po ojetých autech v jednotlivých regionech plánujeme v České republice během příštích měsíců otevřít až 4 nové pobočky a na Slovensku 2 pobočky. Konkrétně v Česku zvažujeme lokality jako jsou například Jihlava, Liberec, Most, Valašské Meziříčí, na Slovensku se zajímáme o Prešov či Nové Zámky," doplňuje Daniel Harant.

 

Kontakt:

Dana Pavlousková

Group PR & IR Manager

AAA AUTO

E-mail: dana.pavlouskova@aaaauto.cz


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.