RM-SYSTÉM»Události»PEGAS NONWOVENS dokončil vyjednávání o dlouhodobých dodávkách ze svého závodu v Egyptě

PEGAS NONWOVENS dokončil vyjednávání o dlouhodobých dodávkách ze svého závodu v Egyptě

21.09.2011 11:27
LUCEMBURK/ZNOJMO, 20. září 2011 – Společnost PEGAS NONWOVENS (dále jen "PEGAS" nebo "Společnost") oznamuje, že úspěšně dokončila vyjednávání se svým významným zákazníkem ohledně dlouhodobých dodávek netkané textilie ze svého plánovaného výrobního závodu v Egyptě. Dohodnuté podmínky obchodu nyní projdou standardním procesem podepisování, přičemž finalizace této administrativní části se očekává v průběhu následujících dvou měsíců.

Společnost na počátku června oznámila záměr realizace výstavby nového výrobního závodu v Egyptě. Definitivní potvrzení realizace investice bylo podmíněno uzavřením dohody s významným zákazníkem, jenž projevil zájem o dodávky netkané textilie pro své výrobní závody na Blízkém východě.

„Uzavřením dohody s významným zákazníkem došlo ke splnění důležité podmínky nutné pro finální rozhodnutí o investici. Zajištění prodeje významné části produkce na několik let dopředu nám poskytuje dostatečnou míru jistoty, že investice bude úspěšná a zároveň nás motivuje v našem záměru výstavby druhé výrobní linky v Egyptě. Na dalších krocích projektu nadále intenzivně pracujeme a věříme, že budeme našim akcionářům přinášet pozitivní zprávy ohledně jeho dalšího vývoje," sdělil František Řezáč, člen představenstva společnosti PEGAS NONWOVENS SA a generální ředitel PEGAS NONWOVENS s.r.o.

Zdroj: PEGAS NONWOVENS SA

Přiložený dokument ke stažení


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.

Další zprávy