RM-SYSTÉM»Události»Reakce ECM na vyjádření insolvenčního správce

Reakce ECM na vyjádření insolvenčního správce

18.07.2011 10:55
Dne 14. července 2011 podal insolvenční správce společnosti ECM REAL ESTATE INVESTMENTS A.G. („ECM!), Mgr. Ing. Ivo Hala („Správce“) své vyjádření, ve kterém odmítá jakékoli pochybnosti o své nestrannosti a obhajuje svůj dosavadní postup v roli insolvenčního správce ECM.

Toto vyjádření správce publikoval jako reakci na otevřenou stížnost společnosti Astin Capital Management Limited („Astin Capital"), jež přihlásila v rámci insolvenčního řízení ECM svou pohledávku, kterou Správce následně popřel. Jako jediný důvod pro popření Správce uvádí, že od ECM obdržel „zásadní podklady, a to konkrétně „Response to Set-Off Notice dated April 15, 2011" ze dne 6. června 2011 a dále stanovisko LOYENS & LOEFF, Stéphane Braun - Senior Associate, podle kterého nejsou držitelé EUR dluhopisu přímými věřiteli ECM".

Jelikož výše uvedená argumentace Správce ve věci popření pohledávky společnosti Astin Capital je dne názoru ECM zkreslená a zavádějící, považuje ECM za nezbytné informovat v tomto vyjádření o skutečném stavu:

Přiložený dokument ke stažení


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.

Další zprávy