RM-SYSTÉM»Události»Fortuna podepsala smlouvy s prodejci pro první tisícovku terminálů

Fortuna podepsala smlouvy s prodejci pro první tisícovku terminálů

22.06.2011 10:19
Sázková kancelář Fortuna zhruba měsíc před spuštěním první číselné hry Fortuna Loto podepsala smlouvy s prodejci pro první tisícovku loterijních terminálů. Jsou mezi nimi řetězce Geco, HDS Retail, Citi-Tabák, Valmont nebo Peal, desítky individuálních prodejců a přibližně 100 poboček Fortuny.

„Pro sázející loterie Fortuny jsme postavili velmi kvalitní základní prodejní síť, když se nám podařilo dosáhnout na ta nejlepší obchodní místa. To bylo naším cílem a velkou prioritou. Jsem velmi hrdý na to, co náš tým v rekordně krátkém čase dokázal. Nyní podle plánu pracujeme na zasíťování a testování terminálů tak, abychom je mohli spustit ve druhé polovině července", říká Martin Illner, ředitel projektu Fortuna Loterie. „Již nyní podepisujeme další prodejce na terminály, které nám Intralot dodá v následujících měsících. Ve smlouvách nevyžadujeme exkluzivitu, jsme přesvědčeni, že se naše hry prosadí i v přímé konkurenci.

Společnost Intralot Fortuně bude dodávat každý měsíc stovky dalších terminálů, včetně zmenšeného typu, „Microlot." Do konce roku přibude dalších tisíc obchodních míst, do jara 2012 bude prodejní sít tvořit až 3000 míst. Fortuna zároveň rozšiřuje síť pro prodej mimořádně úspěšných stíracích losů.

 


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.