RM-SYSTÉM»Události»Generálním ředitelem Fortuny v Polsku se stal Jan Štefanek

Generálním ředitelem Fortuny v Polsku se stal Jan Štefanek

09.03.2011 11:16
Novým generálním ředitelem společnosti FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. v Polsku je od března letošního roku Jan Štefanek. Štefanek od února 2007 ve Fortuně zastával pozici ředitele pobočkové sítě / obchodního ředitele a od července 2007 je členem představenstva FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o..

Jan Štefanek (33) vystudoval Vysokou školu podnikání v Ostravě, program Ekonomika a management. V letech 2000 až 2002 pracoval jako projektový manažer u společnosti KORAS Trade, kde měl na starost výstavbu telekomunikačních sítí pro mobilního operátora Český Mobil (nyní Vodafone CZ).

V letech 2003 až 2005 působil na realitním a developerském trhu, kde se podílel na vzniku několika prvních větších developerských projektů na severní Moravě. Od roku 2006 do ledna 2007 působil jako manažer developerských projektů u stavební společnosti TCHAS.

Ve funkci generálního ředitele Fortuna Polsko nahrazuje pana Aleše Dobeše, který se rozhodl své působení ve funkci ukončit a odejít z firmy za jiným profesními příležitostmi.


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.