RM-SYSTÉM»Události»Zahájení stavebních prací v souvislosti s výstavbou nového výrobního provozu

Zahájení stavebních prací v souvislosti s výstavbou nového výrobního provozu

12.08.2010 17:17
LUCEMBURK/ZNOJMO (12. srpna 2010) – Společnost PEGAS NONWOVENS SA (dále jen „PEGAS” nebo „Společnost”) oznamuje zahájení stavebních prací spojených s projektem výstavby nového výrobního provozu.

Generálním dodavatelem stavebních prací je společnost PSG - International a.s., přední společnost v oboru stavebnictví působící v České republice i v zahraničí.
Provoz nové, v pořadí již 9. výrobní linky bude umístěn ve Znojmě - Příměticích. Výrobní linka bude produkovat materiály určené zejména pro sektor hygieny s možností výroby i pro jiné aplikace. Celkové investiční výdaje spojené s projektem nového provozu nepřesáhnou 50 milionů EUR. Nová výrobní linka umožní zvýšení roční výrobní kapacity Společnosti až o 20 tisíc tun (v závislosti na produktovém portfoliu) a Společnost předpokládá uvedení linky do provozu v druhé polovině roku 2011.
„Projekt výstavby nového výrobního provozu probíhá dle plánovaného časového harmonogramu a uzavřením smlouvy na dodávku stavebních prací jsme udělali další významný krok v jeho realizaci," sdělil František Řezáč, člen představenstva společnosti PEGAS NONWOVENS SA a generální ředitel PEGAS NONWOVENS s.r.o.

Přiložený dokument ke stažení


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.

Další zprávy