RM-SYSTÉM»Události»Valná hromada společnosti Orco Property Group S.A. se bude konat 26.4.2010

Valná hromada společnosti Orco Property Group S.A. se bude konat 26.4.2010

12.04.2010 12:32
Dne 26. dubna 2009 od 16:00 hod. se bude dle oznámení společnosti Orco Property Group S.A. konat valná hromada společnosti (VH).

Podrobnější informace včetně dokumentace nezbytné pro účast na VH je možno nalézt na http://www.rmsystem.cz a na webových stránkách emitenta http:// http://www.orcogroup.com. Všechny zájemce o registraci k účasti/hlasování na řádné valné hromadě žádáme o vyplnění a zaslání Formuláře pro účast na valné hromadě faxem na 224 346 110 nebo e-mailem na radomir.vilimec@msystem.cz, nejpozději do 17:00 hod. dne 14.4.2010. Formulář je možno nalézt v Technických podmínkách provozu RM-S (TPP) č. 38 příloha 2 na adrese http://www.rmsystem.cz/docs/predpisy/TPP38.doc.

 

Registrace případných zájemců pro účely účasti/hlasování na řádné valné hromadě bude RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů, a.s. zajišťovat ve spolupráci se společností Orco Property Group S.A., přičemž se bude jednat pouze o jejich registraci u společnosti Orco Property Group S.A..

 

RM-S zřídí PPN (validaci) na předmětné cenné papíry, kterých se žádost o účast na valné hromadě týká a to do dne ukončení valné hromady včetně, což znamená, že.od okamžiku obdržení žádosti a po provedené kontrole až do dne konání řádné valné hromady včetně, budou předmětné akcie zájemců o účast na ŘVH blokovány.


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.

Další zprávy