RM-SYSTÉM»Události»Orco zkouší nový koncept pronájmu nemovitostí

Orco zkouší nový koncept pronájmu nemovitostí

02.03.2010 09:25
Developerská společnost Orco Property Group zavádí nový koncept pronájmu komerčních prostor ve své budově Bubenská 1 v Praze 7, nazvané Office Hotel. Koncept pronájmu spočívá ve větší flexibilitě výběru prostor a času pronájmu.

„Tento koncept je určen všem, kteří hledají pronájem prostoru přímo od majitele a nechtějí nebo se nemohou časově vázat na delší období," popsala princip konceptu mluvčí Orka Petra Zdeňková. Podle ní je systém výhodnější oproti zavedeným způsobům pronájmu nemovitostí ve flexibilitě výběru kanceláře o velikosti, kterou firmy skutečně využijí, na dobu, kterou opravdu potřebují. Navíc za cenu předem určenou vybraným prostorem.
Podle ředitele asset managementu Orka Martina Gebauera byla budova v Bubnech vybrána kvůli tomu, že by se mohla stát sídlem nejen pro začínající firmy s omezeným rozpočtem, ale i kvůli tomu, že by tam mohly zamířit kreativní či umělecky orientované skupiny.

 

Projekt Office Hotel Budova o ploše 8859 metrů čtverečních kanceláří a 3154 metrů čtverečních retailu je vybavena novou generací ICT služeb, které nevyžadují investice do vlastního hardwaru, softwaru nebo lidských zdrojů. Severní křídlo budovy připravené k pronájmu má rozhlohu 3168 metrů čtverečních. Městská část Prahy 7 v objektu provozuje Kulturní dům Vltavská a polikliniku.

 

2.3.2010, E15

 


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.

Další zprávy