RM-SYSTÉM»Události»Nové vzdělávací semináře burzy RM-SYSTÉM a Fio právě začínají!

Nové vzdělávací semináře burzy RM-SYSTÉM a Fio právě začínají!

11.09.2009 17:50
Téměř 70 bezplatných vzdělávacích seminářů pro laickou i odbornou veřejnost připravila na druhou polovinu letošního roku česká burza RM SYSTÉM ve spolupráci s největším českým on-line brokerem Fio, burzovní společností.

Semináře každoročně získávají stále větší oblibu a jen za poslední rok se 140 konaných akcí zúčastnilo více než 9 tis. osob po celé České republice. Podzimní část vzdělávacího programu začala v pondělí 7. září v Praze a hned na úvod se jí zúčastnilo 250 osob.

Ti, kteří mají zájem rozšířit a zdokonalit své znalosti z oblasti kapitálového trhu, si mohou vybrat z celkem pěti tématických okruhů, které na sebe navazují. Těm méně znalým je určen seminář Základy kapitálového trhu, na který navazuje téma Internet a akcie. Středně pokročilí pravděpodobně dají předost semináři Obchodování na úvěr a deriváty nebo Technická analýza. Zcela nově je připraveno téma Akcie v USA, Německu a Polsku, které je určeno těm, kteří mají v úmyslu investovat na zahraničních trzích.

Přihlásit se na seminář může každý vyplněním registračního formuláře na stránce http://www.rmsystem.cz/vzdelavani/seminare. Stačí si jednoduše vybrat z nabízených témat. Semináře se konají v podvečerních hodinách ve všední dny po celé České republice.

 

Foto: www.connorphotos.com

Foto: www.connorphotos.com


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.

Další zprávy