RM-SYSTÉM»Události»Společnost New World Resources spustila své webové stránky v češtině

Společnost New World Resources spustila své webové stránky v češtině

24.08.2009 15:12
AMSTERDAM (17. srpna 2009) – Společnost New World Resources N.V. (NWR), přední producent černého uhlí ve střední Evropě, dnes zprovoznila na adrese www.newworldresources.eu českou verzi svých internetových stránek.

"NWR řídí své podnikatelské aktivity z nizozemského Amsterdamu, v České republice má ale mnoho podnikatelských aktivit a také tisíce zaměstnanců. Vyšla tak vstříc mnohým zájemcům o aktuální informace včetně početné skupiny českých akcionářů, obchodních partnerů a médií," vysvětlila ředitelka korporátní komunikace, Petra Mašínová. V pokročilém stádiu příprav je rovněž polská verze webových stránek.

Internetové stránky jsou rozděleny do několika rubrik, které přinášejí podrobné informace o společnosti, představují výrobní činnosti firmy, zejména těžbu uhlí a výrobu koksu.

Samostatnou kategorii tvoří rubrika zabývající se korporátní zodpovědností. V ní najdou zájemci podrobné údaje o bezpečnosti zaměstnanců se zaměřením na horníky pracující pod zemí, informace o aktivitách firmy ve vztahu k životnímu prostředí, především na asanační a rekultivační projekty po těžbě uhlí, a v neposlední řadě přehled sponzorských a charitativních projektů.

"Snažili jsme se zajistit hlavně přehlednost, aby každý mohl najít potřebné informace," upřesnila Mašínová.

Speciální rubrika věnovaná investorským vztahům, která nabízí aktuální zprávy pro akcionáře, hospodářské výsledky, informace o dividendách nebo kontakty na analytiky, zůstává prozatím v angličtině.

Nové webové stránky slouží také jako rozcestník na internetové prezentace všech dceřiných firem NWR, tedy společností OKD, a. s., OKD, OKK, a. s., NWR ENERGY, a. s., a NWR KARBONIA Sp. z o.o.

Adresa stránek je: http://www.newworldresources.eu/nwr/cz/homecz

 

Poznámky pro editory:

New World Resources N.V.

New World Resources je jediným vlastníkem společnosti OKD, a. s., největší černouhelné těžební společnosti v ČR a jednoho z největších producentů ve střední Evropě z hlediska výnosů a objemu produkce. Společnost dodala v roce 2008 svým zákazníkům v České republice, na Slovensku, v Rakousku, Polsku, Maďarsku a Německu přibližně 12,7 milionů tun uhlí, z nichž přes 7,4 milionu tun tvořilo koksovatelné uhlí pro zákazníky v ocelářském průmyslu.

 

Pro další informace se prosím obraťte na:

New World Resources N.V.

Petra Mašínová
ředitelka korporátní komunikace
Tel: +420 225 282 163
E-mail: petra.masinova@okd.cz

 


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.