RM-SYSTÉM»Události»Česká spořitelna získala druhé místo v prestižním ocenění MasterCard Firemní banka roku 2009

Česká spořitelna získala druhé místo v prestižním ocenění MasterCard Firemní banka roku 2009

23.06.2009 13:49
Finanční ředitelé nejvýznamnějších firem v České republice letos již po páté vybírali banku s nejlepšími produkty pro firemní klientelu. Česká spořitelna skončila druhá.

Druhé místo pro komerční bankovnictví České spořitelny v soutěži MasterCard Firemní banka roku 2009 svědčí o skvělé kvalitě služeb a produktů, které v tomto segmentu klientů naše banka nabízí.

Titul MasterCard Firemní banka roku je jedním z nejprestižnějších titulů na českém bankovním trhu. Porota složená z finančních ředitelů nejvýznamnějších českých firem hodnotila stejně jako v předchozích ročnících nabídku bankovních produktů a služeb určených firemní klientele. Současně se také konal průzkum zaměřený na využívání firemních bankovních produktů, z jehož výsledků jednoznačně vyplynulo, že většina firem upřednostňuje služby více bankovních domů. Téměř třetina dotázaných uvedla, že využívá služeb od 5 a více bank. Důvodem je snaha o optimální uplatnění nabízeních produktů a o rozložení svých finančních prostředků a snížení možných rizik.


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.