RM-SYSTÉM»Události»AAA AUTO dnes uvedlo do plného provozu svou první znovuotevřenou pobočku v Maďarsku

AAA AUTO dnes uvedlo do plného provozu svou první znovuotevřenou pobočku v Maďarsku

20.05.2014 09:47
Budapešť 15. května 2014 – AAA AUTO Group dnes uvedlo do plného provozu svou staronovou pobočku v maďarském Fótu, která bude sloužit obyvatelům Budapešti a přilehlého regionu.

Autocentrum AAA AUTO má celkovou plochu 25 000 m2 a o zákazníky se tu stará 40 zaměstnanců. Společnost se chystá otevřít v blízké době v Maďarsku i další pobočky, první na řadě by měla být autocentra v Györu a Kecskemétu, pro která nyní hledá vhodné prostory.

Oficiálního zahájení plného provozu pobočky se kromě generální ředitelky AAA AUTO Karolíny Topolové zúčastnil také starosta Fótu Sándor Bartos a další významní hosté ze sféry veřejného života a z řad partnerských českých a maďarských firem.

„Otevření nové pobočky pro Budapešť ve Fótu je jasným potvrzením našeho návratu na maďarský trh," uvedla generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. „Dokonce ještě před oficiálním zahájením prodeje jsme byli zahlceni množstvím zákazníků, kteří měli zájem si u nás zakoupit automobil. Zájem byl vyšší, než jsme očekávali. Díky této bezpříkladně vysoké poptávce jsme nyní na dobré cestě ke splnění našeho cíle nabízet z naší pobočky 1000 vozů během prvního roku. Velmi si vážíme podpory pana starosty Bartose a dalších maďarských představitelů a věříme, že i díky tomuto vřelému přijetí a zájmu uspějeme v našem úsilí stát se největším prodejcem ojetých vozů pro maďarské řidiče."

„Jsme velmi rádi, že si pro svou pobočku AAA AUTO vybralo právě Fót, a těšíme se, že se díky tomu zvýší celkové obchodní aktivity v našem městě," uvedl starosta Fótu Sándor Bartos. „Automobilový průmysl je pro naši oblast velmi zajímavý, i díky blízkosti Hungaroringu. Díky excelentní infrastruktuře a dopravní dostupnosti jsme schopni poskytovat služby celému budapešťskému regionu. Jsem rád, že se dnešního otevření pobočky AAA AUTO zúčastnilo tolik občanů, a věřím, že zájem bude v budoucnu ještě větší."

AAA AUTO se chce od konkurence odlišovat nabídkou „mladších" vozů s nižším počtem najetých kilometrů. Bude rovněž poskytovat služby šité na míru maďarským motoristům, jako například výkup vozů za hotové, mobilní výkup v místě určeném zákazníkem, stejně jako nabídku produktů pro financování nákupu vozu na splátky od největších splátkových společností na trhu a spektrum pojišťovacích produktů třetích stran.

Poslední prodejní výsledky AAA AUTO za období leden-duben 2014, včetně „soft" prodejní aktivity maďarské pobočky, která prodala od zahájení činnosti již 279 vozů, jsou následující:

Další informace k nalzení na webu emitenta.


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.