RM-SYSTÉM»Události»Škola investování otevírá již podvacáté

Škola investování otevírá již podvacáté

12.03.2014 09:05
Fio banka zahájila ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM registrace do jarního, již dvacátého cyklu Školy investování. Ve více než 50 městech ČR proběhnou bezplatné semináře, na kterých může kdokoli získat informace z oblasti kapitálových trhů.

Jarní kolo Školy investování Fio banky a české burzy RM-SYSTÉM bude probíhat od března do července, celkem je pro zájemce připraveno 88 termínů. Pro úplné nováčky v oblasti investování je zde oblíbené téma s názvem „Základy investování na kapitálovém trhu", kde je na programu seznámení s fungováním trhu a jeho principy, včetně ukázek z praxe. Navazující seminář pro mírně pokročilé investory má název „Obchodování na zahraničních burzách" - tento typ semináře byl loni zařazen do Školy investování nově, přičemž ihned zaznamenal pozitivní ohlas ze strany klientů i nových zájemců o investování. Zkušeným investorům je poté věnováno téma „Efektivní krátkodobé obchodování v praxi", které se věnuje pojmům finanční páka, margin a short sale.

„Současné jubilejní dvacáté kolo je vhodnou příležitostí k bilancování. V uplynulých letech poskytla Fio banka nové informace o investování desetitisícům zájemců, jejích investičních služeb nyní využívá více než 70 tisíc klientů. Jsme rádi, že lidé mají stále zájem o individuální investování a my jim můžeme pomoci se ve světě kapitálových trhů zorientovat," říká k tomu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.

Účast na všech seminářích je bezplatná. Jedinou podmínkou je registrace prostřednictvím internetových stránek Fio banky, popřípadě české burzy RM-SYSTÉM.


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.

Další zprávy