RM-SYSTÉM»Události»Fortuna rozšiřuje polskou prodejní síť o bývalé pobočky Tipsportu

Fortuna rozšiřuje polskou prodejní síť o bývalé pobočky Tipsportu

21.03.2012 10:04
Amsterdam - Fortuna zakłady bukmacherskie získala povolení polského Ministerstva financí na provozování kurzových sázek v 80 nových pobočkách. Většina z těchto prodejních míst původně patřila polskému Tipsportu. Díky jejich převzetí Fortuna rozšíří polskou pobočkovou síť již na 474 prodejních míst. Fortuna se tak stává polskou sázkovou kanceláří s nejhustší maloobchodní sítí. V lednu společnost také jako první na polském trhu získala licenci na provozování kurzových sázek prostřednictvím internetu na www.efortuna.pl.

„Soustředění na rozvoj poboček je nadále důležitým prvkem naší strategie. I když dynamicky roste segment on-line sázení, retailová síť - v podobě vlastních nebo partnerských poboček, je nadále významným distribučním kanálem polské Fortuny. Hraje důležitou roli v podpoře on-line sázení, protože internetoví klienti díky ní mohou bezplatně využívat všechny služby dostupné „tradičním" pobočkovým zákazníkům," uvedl Jan Štefanek, generální ředitel polské Fortuny.

Současně s povolením pro kurzové sázení na 80 nových pobočkách udělilo polské ministerstvo financí Fortuně nové licence pro dalších 54 prodejních míst, kde měla platnost příslušných dokumentů v dohledné době vypršet.

„V souvislosti s blížícími se velkými sportovními událostmi, jako je EURO 2012 v Polsku a na Ukrajině nebo Olympijské hry v Londýně, se snažíme ze všech sil, aby naše nabídka byla nejen nejatraktivnější na trhu, ale také kdykoliv a kdekoliv dostupná. I proto mohou naši zákazníci kromě tradičních poboček od 25. ledna sázet jak přes počítač, tak prostřednictvím mobilních telefonů," dodal Jan Štefanek.

Nové pobočky začlení Fortuna do své sítě v druhé polovině dubna a následně změní jejich označení tak, aby fungovaly pod jednotnou značkou Fortuna zakłady bukmacherskie.

Zdroj: Fortuna Entertainment Group


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.